המדריך לחופשה המושלמת בים המלח

החלטת לנסוע לחופשה באזור ים המלח? מצוין, כי בטרם תארוז את התיקים, תתניע את האוטו, ותתקדם אל עבר "ים המוות", מומלץ מאוד לקחת מספק דקות מזמנך היקר בשביל לקרוא על הטיפים הטובים ביותר שיעזרו לך במהלך החופשה בים המלח.

חופשה מושלמת בים המלח מתחילה בבחירת המלון
כל אחד ואחת יודעים שהחופשה הרבה לפני שמגיעים מתחילה כבר בשלב בחירת בית המלון ביעד בו החלטת לנפוש, כאשר מדובר על בחירת מלון בים המלח הבחירה נהפכת אוטומטית לקשה יותר בגלל מספר סיבות, אחת מהן היא בעצם בגלל השירותים שניתנים במלונות השונים. לא מעט מטיילים ונופשים מגיעים לאזור עין בוקק בגלל סיבות רפואיות, כאשר כדרך אגב הם מעוניינים ללון ולהתארח בבתי המלון השונים הנותנים שירותי ספא ובריאות. ישנם מלונות בים המלח שמומלצים יותר בשביל ספא וישנם כאלו המומלצים פחות, הכי חשוב שתעשו את הבחירה הנכונה והטובה ביותר בשביל שתוכל להיות שקט ובטוח שאתה נוסע לחופשה המושלמת והטובה ביותר עבורך.

צאו בזמן לחופשה בשביל שתהיה באמת מושלמת
הזמנים הם דבר קריטי מאוד בחופשה, כאשר לנופש ומטייל ישראלי האופציות להגיע לים המלח הן בעזרת רכב פרטי, תחבורה ציבורית או טיסה פנימית מתל אביב. במידה והחלטת לנסוע ליעד באוטובוס מומלץ מאוד לבצע בדיקה באתר האינטרנט של החברה הציבורית היחידה בישראל המבצעת נסיעות לים המלח – חברת אגד. באתר החברה ניתן למצוא מידע עדכני על לוחות זמנים לנסיעה לים המלח.

כמובן שגם במידה והחלטת לרדת לים המלח ברכב פרטי, חשוב לצאת מוקדם ככל האפשר בשביל לנצל את היום בצורה המקסימאלית, לא מעט מטיילים ונופשים מגיעים לים המלח כבר בשעות הקטנות של הבוקר בשביל ליהנות מים המלח במזג האוויר קריר יחסית, בתקופת הקיץ אין אפשרות לשהות בים המלח בשעות הצהריים בגלל עומס חום כבד במיוחד שפוקד את המקום.

חופשה מושלמת מסתיימת בתכנון ובמצב רוח
במידה ועשית תכנון עם סוכן הנסיעות על הלינה בבית המלון, וכמובן שכבר ביצעת את כל הבדיקות על ההגעה לים המלח, מומלץ מאוד לדעת ששום דבר לא יעשה לך את החופשה מושלמת עם תגיע ללא מצב רוח, כאשר יוצאים לחופשה הדבר החשוב ביותר בכל הנושא זה מצב הרוח, כאשר לי אישית ים המלח עושה את המצב הרוח הטוב ביותר שיש גם כאשר המצב לא בשיאו באותה התקופה.

אז התחילו לתכנן את החופשה בעין בוקק בים המלח, ארזו תיקים ומזוודות, סגרו את נוסע ההגעה ליעד וכמובן שימו חיוך הכי גדול שיש, כי אתם הולכים להתפנק בים המלח – המקום הנמוך והבריא ביותר בעולם.